Proje Ortaklıkları & Arge

SimuTek tasarım ekibi edindiği deneyim ve tecrübe ile çeşitli firmalar ile proje ortaklıkları yapmaktadır. Bu ortaklıklarda firmamızın edindiği bilgi ve deneyim proje geliştirme süreçlerine yansıtılmaktadır.

Proje ortaklıklarındaki ana amacımız tasarım aşamasında karar süreçlerini kullanarak verimlilik artışının sağlanması, ürün performansının arttırılması ve kalite değeri yüksek ürünlerin piyasaya sürülmesidir.

Bu kapsamda :

  • Proje Geliştirme Faaliyetleri : Müşteri taleplerine göre konsept tasarımların oluşutulması, tasarımların bilgisayar ortamında modellenmesi, teknik resimlerinin oluşturulması ve gerekli mühendislik hesaplamalarının yapılması, malzeme listeleri ve maliyetlerin oluşturulması
  • AR&GE Çalışmalarında Destek ; Proje ortaklığı yaptığımız firmalar ile projenin araştırma geliştirme aşamasında mekanik tasarım, mühendislik hesaplamaları ve projeye dair çıktıların oluşuturulması ile proje veya ürünün geliştirilmesi için destek hizmetlerini kapsamaktadır.
  • Prototip Üretimi : Tasarımını yaptığımız ürün veya makinelerin üretiminin yapılması ve test edilmesi
  • Seri Üretim : Prototip üretimi tamamlanan projelerin test edilmesi ve gerekli onayların alınarak seri üretime geçilmesi
 
 

Firmamız devlet tarafından sağlanan Araştırma Geliştirme faaliyetlerini destekleme programları için yeni ürün ve sistem geliştiren firmalara projelerinde mühendislik desteği sunmakta ve projelerinde kullanacakları mühendislik yazılımlarının satış ve teknik destek faaliyetlerini yürütmektedir.

Bu kapsamda firmaların projeleri için gerekli olacak mühendislik raporları, geliştirdiğimiz sistemin performas raporları proje başvuru dökümanlarına uygun şekilde İngilizce ve Türkçe olarak hazırlanmaktadır.

Aşağıda belirtilen destek programlarından yararlanıyorsanız veya yararlanmayı düşünüyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.